Diyanet-Sen den Başkan ERBAŞ'a Ziyaret

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, , Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

21 Eylül 2017 - 17:02

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar,Genel Başkan Vekili Osman AYDIN,Genel Başkan Yardımcısı Hacibey ÖZKAN,Mehmet YAMAN ,Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ı makamında ziyaret etti.

Diyanet-Sen Genel Bakşanı Mehmet BAYRAKTUTAR; Diyanet İşleri Başkanlığı'na yaklaşık olarak 18 yıl hizmet etmiş ve Diyanet'in hafızasını muhafaza eden, ilmi, duruşu ve sergilediği tavırlarıyla ön plana çıkan Prof. Dr. Ali Erbaş'ın Diyanet İşleri Başkanı olarak atanması Yetkili Sendika Diyanet-sen olarak bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Diyanet İşleri Yeni Başkanımızın görevi süresince Din-i İslam'ı mübin hususunda yaptığı çalışmalar ile Diyanet personelinin mali ve sosyal hakları konusunda yapacağı bütün çalışmalarda kendisinin yardımcısı ve destekçisi olacağını ifade etti.
Ziyaret ve iyi niyet temmenilerinden dolayı teşekkür eden Başkan ERBAŞ , birlikte Teşkilatımızın beklediği hizmetleri kazandırmak için çalışacaklarını kaydetti.
Ziyaret Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet BAYRAKTUTAR'ın Başkan ERBAŞ'a hediye takdimi ile sona erdi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Erbaş dan şehit ailelerine ziyaret
Başkan Erbaş dan şehit ailelerine ziyaret
Zavendikli Mustafa Yıldız Hoca Efendi Rize'de Anıldı
Zavendikli Mustafa Yıldız Hoca Efendi Rize'de Anıldı